Olta Boka — Zemren E Lame Peng

Слова и текст песни Olta Boka — Zemren E Lame Peng

Ora si zeme"r troket
Ora e c, mendur rend
Akrepa nuk ka
Kohe"n vodhe ti nga jeta ime

Bora e ze"rit te"nd
Mbi zemre"n time ra
Mbuloi, Strehe"n e fundit, Te" dashurise"

Dhe ndalen akrepat atje

Dite" pas dite ne
Rrahje pas rrahje
Me" kot ke"rkuam
Or’ e pe"rkryer, Nje" zeme"r jo kurre" s’mund te" jete"
Nate" pas nate ne
Rrahje pas rrahje
Ne te" larguar
Por jo nuk munde"m
Se zemre"n te" dy e lame peng

Ora si zeme"r troket
Ora e c, mendur rend
Akrepa nuk ka
Kohe"n vodhe ti nga jeta ime

Bora e ze"rit te"nd
Mbi zemre"n time ra
Mbuloi, Strehe"n e fundit, Te" dashurise"

Dhe ndalen akrepat atje

Dite" pas dite ne
Rrahje pas rrahje
Me" kot ke"rkuam
Or’ e pe"rkryer, Nje" zeme"r jo kurre" s’mund te" jete"
Nate" pas nate ne
Rrahje pas rrahje
Ne te" larguar
Por jo nuk munde"m
Se zemre"n te" dy e lame peng

Оцените текст
( Пока оценок нет )
Поделитесь Текстом песни с друзьями:
Тексты песен!
Добавить мнение!

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: